Site Loader

Święta Bożego Narodzenia wyróżniają się wyjątkową atmosferą i wspaniałymi tradycjami. Należy do nich między innymi obdarowywanie gwiazdkowymi prezentami, które są szczególnie wyczekiwane przez dzieci. Z tej okazji, każdy drobiazg sprawia maluchom radość. Co zatem niedrogiego podarować dzieciom na gwiazdkę? O to kilka pomysłów na prezenty świąteczne dla maluchów!

Top pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci!

Jeśli nie chcesz inwestować w kolejną zabawkę, która po krótkim czasie może zostać odłożona w kąt, nasze pomysły na prezenty świąteczne ze strony www.taniaksiazka.pl dla dzieci, z pewnością Cię zainteresują. To propozycje, wartościowych gier, wciągających książek i nie tylko!

Rozrywka dla rodzeństwa, a może nawet całej rodziny!

Gry planszowe, karciane i edukacyjne, zapewniają świetną zabawę i integrację jednocześnie. Wypracowują cenne umiejętności takie, jak spostrzegawczość, logiczne myślenie, tworzenie strategii, a także uczą zdrowej rywalizacji. Do bardzo lubianych i popularnych gier należą: Dobble, Skoczki, 5 sekund junior, Superfarmer, czy też klasyczny chińczyk i warcaby.

Baśniowy świat pełen wspaniałych emocji!

Czym było, by dzieciństwo bez bajek? Tego nikt z nas sobie nie wyobraża! Ubarwiają czas dzieciństwa i w subtelny sposób niosą ważne życiowe lekcje. Do tego rozwijają wyobraźnie i słownictwo. Na święta poleca się bogato ilustrowane zbiory najpopularniejszych bajek: “Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Bajki” czy też “50 najpiękniejszych opowieści. Klasyka dla dzieci”. 

Coś, dla małych twórców!

Mowa o wszelkiego rodzaju zabawkach i przyborach kreatywnych. Dobrym pomysłem na prezent świąteczny z pewnością są kolorowanki w zestawie z kompletem kredek, a także modelina, puzzle, czy też magiczny piasek lub wyszywanki, a także ozdoby do tworzenia dziecięcej biżuterii. Tego typu akcesoria zapewniają dobrą zabawę, jednocześnie wyciszając i odprężając. Uczą koncentracji i cierpliwości. Z pewnością dostarczają mnóstwa satysfakcji.

 

Post Author: Ola